niedziela, 25 listopada 2012

Wrażenia - Hobbit: Niespodziewana Podróż Starter cz.1

Sorry, but this article will be written only in polish, due to the fact that  my translatory abilities are not good enough to take care of such long and complicated text. It will be so with most of long articles in this blog, hoever i will make my bests to translate tutorials, unboxing videos and minor texts.


Witam  w dzisiejszym wpisie!

Miły niedzielny wieczorek jest porą sprzyjającą wyskrobaniu małego przeglądu nowego produktu Genialnego Wydawcy. Dzisiaj przyjdzie mi ocenić starter do nowej odsłony LotR'a czyli Hobbita.
Starter wydany jest pod szyldem "Ucieczki z goblińskiego miasteczka". Powiem szczerze, że "Hobbita" przeczytałem ładne pare lat temu i nie przypominam sobie zbyt dużo , więc moja recenzja będzie oczami fana figurek i systemów bitewnych, nie zaś znawcy literatury Tolkiena.
   

Tak oto prezentuje się pudełko rzeczonego produktu. Na stronie wydawcy figuruje pod nim cena 375 złotych, co jest kwotą niebagatelną, natomiast jestem przekonany że nasze rodzime sklepy internetowe zaproponują nam wiele lepszą oferte cenową za to pudło. Jak widać , zostało ono zaprezentowane inaczej, niż jest to w zwyczaju GW - widzieliśmy już rozmaite grafiki na okładkach starterów, Mroczna Zemsta uraczyła nasze zmysły gustownym napisem natomiast tutaj mamy ładnie wyreżyserowane zdjęcie pomalowanych przez ekipę 'Eavy Metal modeli z pudełka oraz rażącą oczy, kiczowatą oprawę. Na niedomiar złego pudełko wygląda jeszcze gorzej w wersji limitowanej, gdyż figuruje na nim wówczas duże kółko ( za duże ) z niezbyt urodziwym modelem Radgasta w wersji "limitowanej".
Wywodu nad wrzucaniem "kolekcjonerskich i limitowanych" plastikowych modeli do starterów pisać nie będe , musiałbym bowiem zarzucić Was taką dawką narzekań nad logiką takiego postępowania że niechybnie spadłaby poczytność tekstów :)

 Powyższe zdjęcie prezentuje nam zawartość pudła. Trzeba przyznać że ilość modeli i scenerii jest całkiem imponująca. Widzimy tam bowiem:

-kompanię krasnoludów z Gandalfem i Bilbo na czele (dokładny ich przegląd popełnie innym razem)
-36 goblińskich wojowników z Królem na czele
-fragment rusztowania będącego fragmentem architektonicznym goblińskiej osady, wraz z platformą dla króla
-6 kości
-2 miareczki
-broszurę startową
-książke zasad (jak rozumiem będzie w wersji polskiej)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz