wtorek, 28 listopada 2017

Moja tuba


Hej,

     Dziś mam dla Was coś szczególnego, zrobiłem drugie (mam nadzieję bardziej drugotrwałe) podejście do prac nad kanałem Youtubowym, tym razem z trochę lepszym zapleczem technicznym. Mam nadzieję że materiał przypadnie Wam do gustu, zapraszam do oceniania i komentowania mojej pracy ;)

4 komentarze:

 1. Dobry pomysł z wideo.
  Jeśli mogę coś doradzić to najpierw scenariusz, potem rozpisane monologi a dopiero na końcu kręcenie. Kartka z monologami za kamerą niczym prompter. Pozwoli Ci to uniknąć "eeeeeee", "emmmmmm", "iiiiii", "uuummmm", "mmmmmmmm". Scenariusz rozbij na sekwencje które dograsz osobno a następnie zlepisz w jedno wideo. Kamera nie musi być na Ciebie ustawiona frontalnie cały czas. Jeśli pokazujesz pędzle nagraj sekwencje z zoomem na biurko. Nie traktuj tego jako krytyki tylko jako dobre rady z których możesz, ale nie musisz skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Film mi się bardzo podoba, być może dlatego, że podpisałbym się pod każdym stwierdzeniem! Jak znajomy zada mi pytanie o to, jak zabrać się do malowania, zalinkuję mu ten film! A teraz dwa wnioski. 1 - poprosze o film o przygotowaniu figurek do podkładowania (wycinanie, czyszczenie, sklejanie). 2- fajnie byłoby robić więcej zbliżeń na farbki i sprzęt.

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem i słuchałem. Już po pierwszym odcinku planuję zakupy w ramach lepszego wyposażenia swojego warsztatu malarskiego. Świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za Wasze komentarze :) Z jąkaniem się walczę jeszcze, nawet sobie nie wyobrażacie jak tremujące jest gadać do nieżywionego obiektu :D

  W przyszłości większość materiałów będzie w większości z ujęcia na biureczko bezpośrednio z góry, czekam tylko na stosowny statyw... Mam nadzieję że Mikołaj czytał mój list :D

  @Asterix
  Czyżby pędzle ?
  Ja Ci z kolei dziękuje za tutek o kładka do necromundy, wykorzystam na 100% ! :)

  OdpowiedzUsuń